Uzmanību, tālākizglītības seminārs par APZIŅAS PATOLOĢIJĀM bērnu un pieaugušo saskarsmē!

Aicinām pieteikties tālākizglītības semināru ciklam “Apziņas patoloģijas kā bērnu un pieaugušo uzvedības un emocionālo traucējumu pamatfaktori saskarsmē”. Seminārs adresēts pedagogiem, vecākiem, audžuvecākiem, kā arī karitatīvajiem un sociālajiem darbiniekiem – visiem, kas strādā, izglīto, audzina bērnus un jauniešus. Semināros tiks iztirzātas tādas apziņas patoloģijas kā nesātība, mantkārība, traumēta seksualitāte; dusmas, skumjas; godkāre, lepnība – ar praktisku jautājumu: kā pazīt šīs apziņas patoloģijas sevī, bērnos, klientos, to ietekmi un kā tās pārvarēt saskarsmes procesā. Semināra vadītāja doc. Dace Dolace, sīkāk par semināra saturu un norisi varat jautāt viņai, izmantojot e-pastu kursi@kra.lv

Pirmais cikla seminārs paredzēts 30. janvārī plkst. 10.00 – 16.00 Latvijas Kristīgajā akadēmijā un tajā tiks runāts par nesātību, mantkārību un traumētu seksualitāti. Nākošie cikla semināri paredzēti 27. februārī un 27. martā. Ir iespējams pieteikties arī atsevišķiem semināriem!

Aicinām iepazīties arī ar citiem mūsu augstskolā piedāvātajiem kursiem un semināriem mūsu mājas lapas sadaļā “Kursi” šeit un šeit.