Ikonogrāfijas kursi

 

IKONOGRĀFIJAS SKOLA SESTDIENĀS 2021.gadā!

Turpinām jaunu ciklu Ikonogrāfijas skolas nodarbībās SESTDIENĀS. Nodarbības atsākam ar 11. septembri – ar divu nedēļu soli – kopā 8 nodarbības: 11., 25. septembris, 9., 23. oktobris, 6., 20. novembris, 4., 18. decembris. Nodarbības no plkst. 10.00 – 17.00. Tā ir iespēja apgūt ikonas gleznošanas pamatus – no dēļa sagatavošanas, zīmējuma un krāsu gammas meklēšanas, zelta ieklāšanas līdz lakas uzklāšanai jau gatavai ikonai.  Nodarbības notiks Latvijas Kristīgajā akadēmijā Bulduros, Vienības prospektā 23.

Aicinām pieteikties visus, kam interesē ikonu gleznošanas kanoniskie pamati – un lai jūs nebiedē tas, ka jums nav iepriekšēju zināšanu! Jūs apgūsiet šīs valdzinošās un senās baznīcas mākslas noslēpumus pieredzējušu ikonogrāfu vadībā – nepiespiestā un atbalstošā vidē.

Maksa par nodarbību EUR 50. (Pirmajā reizē arī papildus maksa par materiāliem visu kursu laikā). Aicinām pieteikties interesentus savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots: e-pastā kursi@kra.lv

 

IKONOGRĀFIJAS KURSI CETURTDIENĀS 2020.gadā!

Aicinām pieteikties uz ikonogrāfijas nodarbībām, kas notiek katru CETURTDIENU no plkst. 10.00 – 17.00, Latvijas Kristīgajā akadēmijā Bulduros, Vienības prosp. 23. Jūs apgūsiet šīs valdzinošās un senās baznīcas mākslas noslēpumus pieredzējušu ikonogrāfu vadībā – nepiespiestā un atbalstošā vidē.

Nodarbības vada profesionāli ikonogrāfi – diplomēti ikonogrāfi Karina Tambovska un Agnese Vasiļevska. Nodarbības jaunā ciklā tiek uzsāktas ar 23.01.2020. un tās ir plānotas katru ceturtdienu. Maksa par nodarbību EUR 50.00.

Aicinām pieteikties interesentus savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots, tel: 29338605 vai e-pastā kursi@kra.lv

 

 

IKONOGRĀFIJAS VASARAS SKOLA – plānota 2021. gada 16.-22. AUGUSTĀ!

Latvijas Kristīgā akadēmija 2021. gada 16.-22. augustā organizē ikgadējo IKONOGRĀFIJAS VASARAS SKOLU, kurā ir iespēja apgūt visus ikonas tapšanas posmus, sākot no pamatnes sagatavošanas līdz pat pēdējai lakas kārtai. Kursi sniedz kanoniskās ikonu glezniecības teorētiskos un praktiskos pamatus, apmācībā izmantojot individuālu pieeju katram kursantam.

Galvenais uzsvars kursos tiek likts uz portreta ikonas gleznošanu, kuras laikā tiek apgūti profesionāli paņēmieni ikonas dēļa sagatavošanā, gleznošana olu temperas tehnikā ar dabīgajiem pigmentiem, apgūta zelta uzklāšanas tehnoloģija, krāsu harmonijas un citi profesionāli paņēmieni ikonu glezniecībā. Tāpat kursā iekļautas lekcijas par ikonu teoloģiju.

Kursu noslēdzot, katrs kursa dalībnieks ir uzgleznojis savu ikonu.

Kursus vadīs profesionāli un atzīti akadēmijas studiju programmas «Bībeles māksla» ikonogrāfi.

Norise: 2021. gada 16.-22. augustā Latvijas Kristīgajā akadēmijā Jūrmalā, Bulduros, Vienības prospektā 23. Nodarbības no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Maksa: 250 eiro + materiāli

Naktsmītnes: ja nepieciešams rezervēt, lūdzam informēt!

Kredītpunkti par kursu apguvi: 3 ECTS (2 KP). Kursu noslēgumā apliecība.

Papildus informācija un pieteikšanās pa e-pastu: kursi@kra.lv, tālr.  29338605 (Valters Dolacis), 677 533 60

Aicinām izmantot unikālu iespēju apgūt klasiskos ikonu glezniecības pamatus!