Ikonogrāfijas kursi

IKONOGRĀFIJAS SKOLA SESTDIENĀS 2024. gadā! Pieteikšanās jaunai grupai!

Turpinām jaunu ciklu Ikonogrāfijas skolas nodarbībās SESTDIENĀS 2024. gadā! Nodarbības – 2 reizes mēnesī – ar 10. februāri – kopā 8 nodarbības: 10., 24. februāris, 9., 23. marts, 6., 20. aprīlis, 11., 31. maijs.

Nodarbības no plkst. 10.00 – 17.00. Tā ir iespēja apgūt ikonas gleznošanas pamatus – no dēļa sagatavošanas, zīmējuma un krāsu gammas meklēšanas, zelta ieklāšanas līdz lakas uzklāšanai jau gatavai ikonai.  Nodarbības notiks Eiropas Kristīgajā akadēmijā Bulduros, Vienības prospektā 23.

Aicinām pieteikties visus, kam interesē ikonu gleznošanas kanoniskie pamati – un lai jūs nebiedē tas, ka jums nav iepriekšēju zināšanu! Jūs apgūsiet šīs valdzinošās un senās baznīcas mākslas noslēpumus pieredzējušu ikonogrāfu vadībā – nepiespiestā un atbalstošā vidē.

Maksa par nodarbību EUR 50. (Pirmajā reizē arī papildus maksa par materiāliem visu kursu laikā). Aicinām pieteikties interesentus savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots: e-pastā kursi@kra.lv

 

IKONOGRĀFIJAS KURSI CETURTDIENĀS 2024.gadā!

Aicinām pieteikties uz ikonogrāfijas nodarbībām, kas notiek katru CETURTDIENU no plkst. 10.00 – 17.00, Eiropas Kristīgajā akadēmijā Bulduros, Vienības prosp. 23. Jūs apgūsiet šīs valdzinošās un senās baznīcas mākslas noslēpumus pieredzējušu ikonogrāfu vadībā – nepiespiestā un atbalstošā vidē.

Nodarbības vada profesionāli ikonogrāfi. Nodarbības jaunā ciklā tiek uzsāktas ar oktobri un tās ir plānotas katru ceturtdienu. Maksa par nodarbību EUR 50.00.

Aicinām pieteikties interesentus savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots, tel: 29338605 vai e-pastā kursi@kra.lv

 

IKONOGRĀFIJAS VASARAS SKOLA – 2023. gada 21.-27. AUGUSTĀ!

Eiropas Kristīgā akadēmija 2023. gada 21.-27. augustā organizē ikgadējo IKONOGRĀFIJAS VASARASSKOLU, kurā ir iespēja apgūt visus ikonas tapšanas posmus, sākot no pamatnes sagatavošanas līdz pat pēdējai lakas kārtai. Kursi sniedz kanoniskās ikonu glezniecības teorētiskos un praktiskos pamatus, apmācībā izmantojot individuālu pieeju katram kursantam.

Galvenais uzsvars kursos tiek likts uz portreta ikonas gleznošanu, kuras laikā tiek apgūti profesionāli paņēmieni ikonas dēļa sagatavošanā, gleznošana olu temperas tehnikā ar dabīgajiem pigmentiem, apgūta zelta uzklāšanas tehnoloģija, krāsu harmonijas un citi profesionāli paņēmieni ikonu glezniecībā. Tāpat kursā iekļautas lekcijas par ikonu teoloģiju.

Kursu noslēdzot, katrs kursa dalībnieks ir uzgleznojis savu ikonu.

Kursus vadīs prfesionāli un atzīti akadēmijas studiju programmas «Bībeles māksla» ikonogrāfi.

Norise: 2023. gada 21.-27. augustā Eiropas Kristīgajā akadēmijā Jūrmalā, Bulduros, Vienības prospektā 23. Nodarbības no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Maksa: 250 eiro + materiāli

Naktsmītnes: ja nepieciešams rezervēt, lūdzam informēt!

Kredītpunkti par kursu apguvi: 3 ECTS (2 KP). Kursu noslēgumā apliecība.

Papildus informācija un pieteikšanās pa e-pastu: kursi@kra.lv, tālr.  29338605 (Valters Dolacis), 677 533 60

Aicinām izmantot unikālu iespēju apgūt klasiskos ikonu glezniecības pamatus!