Sirdsgudrības akadēmija

Sirdsgudrības akadēmija – mājīgajās Kristīgās akadēmijas telpās pie kafijas tases. Jūs saņemsiet efektīvu garīgu pamatu un brīvi izvēlēsities instrumentus nosaukto tēmu risināšanai. Ideja par to dzima, atsaucoties cilvēku lūgumam iegūt zināšanas par visdažādākajām aktualitātēm, kas skar mūsu dzīvi šodien – ģimenēs un darbā.

Apmeklējot Sirdsgudrības akadēmiju, jūs semināru, lekciju un diskusiju nodarbībās profesionāļiem un interesentiem saņemsiet visdažādākā spektra tēmu piedāvājumu katram kalendāra mēnesim.

Nodarbības vadīs prof. Skaidrīte Gūtmane, doc. Guntis Dišlers, pieaicināti priesteri no Latvijas Pareizticīgās vai Romas Katoļu Baznīcas, izcili psiholoģijas un psihoterapijas praktiķi – LKrA viesprofesori.

Laiks – darbadienu vakari – 18.00 līdz 21.00. Sirdsgudrības kursu norises vieta – Latvijas Kristīgajā akadēmijā, Vienības prospektā 23, Jūrmalā, Bulduros. Pieteikšanās uz e-pastu: kursi@kra.lv. Mājaslapa: www.kra.lv (Kursi)

Sirdsgudrības akadēmijā ir iespējams pieteikt arī Jūs interesējošas tēmas, sūtot uz e-pastu – kursi@kra.lv.

Sirdsgudrība ir liels deficīts. Sirdsgudri cilvēki saprot sevi un citus. Sirdsgudri cilvēki pārvar krīzes un iztur grūtības. Sirdsgudri cilvēki palīdz citiem. Latvijas Kristīgās akadēmijas studentiem dalība kursos par puscenu.


SIRDSGUDRĪBAS AKADĒMIJA piedāvā:

18. aprīlis, ceturtdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

KUR PAZŪD MŪSU SPĒKS UN ENERĢIJA? Kāpēc un kur ir NEATRISINĀTĀ PROBLĒMA? Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv.

25. aprīlis, ceturtdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

KĀPĒC PUSAUDŽI BIEŽI MELO? Kā atšķirt melus no iedomām? Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv.

1. maijs, trešdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

KAS IR DZĪVES GRIBA UN KĀ CĪNĪTIES AR NEGATĪVISMU? Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv.

3. maijs, piektdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

KĀ VEIDOT SASKARSMI AR “TOKSISKU CILVĒKU”? Kas ir “toksisks cilvēks” un kas ir “psiholoģisks vampīrs”? Veiksmīgas saskarsmes noteikumi ar šāda rakstura klientiem. Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv.

9. maijs, ceturtdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

KAS IR VEIKSME UN KAS IR PANĀKUMI? Ko jādara, lai “pievilktu” panākumus? Kas ir “sevis noīlēšana” un “sevis saudzēšana”? Jautājumi un atbildes par tēmu “laime / nelaime”. Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv..

15. maijs, trešdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

KAS IR CILVĒKA LIKTENIS? Kas to nosaka? Ko mēs varam izmainīt? Ko nozīmē “kalt pašam savu likteni”? Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv.

16. maijs, ceturtdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

KĀ AIZSARGĀT SEVI NO NEGATĪVĀM PARĀDĪBĀM? Kas ir cilvēka psiholoģiska, morāla, fiziska un garīga veselība? Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv.

30. maijs, ceturtdiena – sirdsgudrības kursi interesentiem

AIZVAINOJUMS. KĀ REAĢĒT? Laiks no 18.00-21.00. Maksa par vakaru – 20.00 eiro. Pieteikties pa e-pastu: kursi@kra.lv.