IKONOGRĀFIJAS KURSI SESTDIENĀS – no 10.februāra!

Aicinām apmeklēt kursus ikonogrāfijā! Nodarbības notiek SESTDIENĀS – divas nodarbību dienas mēnesī. Kursus vada profesionāli ikonogrāfi. Katrs kursu apmeklētājs apgūs ikonas gleznošanas pamatiemaņas un zināšanas, neatkarīgi no iepriekšējām prasmēm. Aicināts ikviens interesents! Sevišķi aicinām tos, kuri grib iedziļināties šajā senajā Baznīcas mākslā bez starpniekiem, bet tieši – zīmējot, gleznojot, ieklājot zeltu un galu galā gūstot prieku par gatavu darbu! Jo kursu mērķis – iziet cauri visiem ikonas uzzīmēšanas soļiem – un beigās pabeigt ar gatavu ikonu! 

Ikonogrāfijas nodarbības SESTDIENĀS no 10. februāra – divas nodarbību dienas mēnesī (kopā 8 nodarbības): 10., 24. februāris, 9., 23. marts, 6., 20. aprīlis, 11., 31. maijs.

Nodarbības notiek no plkst. 10.00 līdz 17.00 – Eiropas Kristīgajā akadēmijā, Jūrmalā, Bulduros, Vienības prospektā 23. Maksa EUR 50.00 – par vienu nodarbību dienu. (Pirmajā reizē arī papildus maksa par materiāliem visu kursu laikā). Aicinām savlaicīgi pieteikties, jo vietu skaits ir ierobežots. Pietiekties pa e-pastu: kursi@kra.lv vai pa tel. 29338605 (Valters Dolacis)